החלפת מנעול, החלפת מנעולים בבית הלקוח

מחפשים החלפת מנעול לדלת? חיפושכם תם!  


החלפת מנעול על ידי חברה מקצועית – מה זה ולמה כדאי?

הדלת קיימת מזה אלפי שנים בצורות שונות, אך מטרה העיקרית היא להבדיל בין תחומיו השונים של אזור מסוים, וזאת בכדי להעלות את רמת האבטחה של האזור ובזאת לגרום לנו להרגיש בטוחים יותר ומוגנים יותר. הדלתות, כמו כל מנגנון או מערכת, התפתחו רבות בהלוך השנים, החל מדלת גסה עם תנועה חופשית, עד לדלתות עם מנעולים שהופיעו לפני כמה מאות שנים.
​​​​​​​

מנגנוני נעילה אלו – מנעולים – היוו קידמה רצינית באופן בו הדלת מבטיחה לנו את ההגנה על האזור המסוים וכעבור זמן מה, היה ניתן להתאים מנעולים ייחודים אשר נפתחים רק באמצעות מפתחות מסוים, הדבר אפשר שמירת על קניין באופן בלעדי ביותר.

אך כעבור השנים, מנגנון המנעול השתכלל רבות, ועם זאת נוספו לו חלקים רבים, אך החיסרון הבולט בהוספת חלקים רבים למערכת הוא הנטייה של המערכת להינזק הוא כעת גדול הרבה יותר. בעת בו המנגנון נדפק יש הצורך בזימון שירותי החלפת מנעולים.

החלפת מנעול תאפשר לכם פריצה נקייה של המנעול הפגום בנוסף לתיקונו או החלפתו. ניסיון פריצה עצמי, ללא זימון מנעולן להחלפת מנעול, עלול להביא לבעיות עתידיות של התקנת המנעול החדש ואף של הדלת כולה והמסגרת שלה, מומלץ תמיד להתיעץ עם אנשי מקצוע להחלפת מנעול בכל הנוגע לפני נקיטת פעולה עצמאית.


החלפת מנעולים – היתרונות שלנו...
מתן שירותי החלפת מנעול הינו מטיל לא מעט אחריות על כתפיו של העסק, ובמידה והעסק אשר נותן שירותי החלפת מנעול, הינו עסק אחראי ונאמן, הוא יעשה כמיטב יכולתו בכדי להעניק שירות מקצועי, אמין, יעיל ובמחירים סבירים, אנו דוגלים בלהיות העסק אשר יספק את השירות הטוב ביותר וישאיר את הלקוח מרוצה עד כמה שניתן מהעסקה עצמה.

אנחנו מציעים לכם את המחירים המוזלים ביותר לשירותי החלפת מנעולים בפרט ושירותי תיקון דלתבכלל, מחירים אשר לא יצאו מפרופורציה ויאפשרו לכם לזמן שירותי פריצה והחלפת מנעול ברגעים שאתם זקוקים להם, ללא הדאגה הכלכלית המופרזת אשר ייחודית למגוון שירותים שונים בארץ.

בנוסף, החל מהשיחה הראשונה, אנחנו נדאג לשלוח, בזמן שבחרת, צוות מקצועי ביותר למקומכם, צוות אשר יוכל בקלות רבה ומיומנות יוצאת מן הכלל, לפתור את מגוון התקלות אשר הזדקק שירותי תיקון אליהם, החל מהחלפת מנעולים ועד לפריצות בטכניקות מתקדמות ונקיות, כל זאת במהירות שיא וביעילות שלא פגשתם קודם.

מעבר לכך אנחנו דואגים לשירות לקוחות מפנק ומשפחתי, שירות אשר ישאיר אתכם מחויכים. צוות השירות הינו מורכב מאנשים בקיאים, אשר בעלי שנות ניסיון רוויות בידע, דבר אשר בקלות יאפשר לכם לשאול מגוון שאלות טכניות בכל הנוגע להחלפת מנעול ותיקוני דלתות ולקבל עליהן תשובות על ידי אנשים מוסמכים ומקצועיים. כל זאת ועוד הרבה מאד פינוקים אשר אנחנו שמים עליהם דגש בעת מתן שירות ללקוחותינו.Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון