מנעולן לרכב מכל סוג במחירי מבצע

מחפשים מנעולן רכב? מצאתם!


מנעולן רכב לכל הסוגים.                  

כולל שכפול או פריצה.

חילוץ במקרי חירום.

זמינות מירבית.

תעריף נוח.


מנעולן לרכב – מה זה ולמה זה כדאי?

יצאתם לטיול יומי או קמפינג לסוף שבוע, הציוד זרוק, הבגדים שהחלפתם על רצפת האוהל, הגיעה העת לשוב הביתה, היה נהדר ומרענן, מקפלים את הציוד ו.. נזכרתם שהמפתחות ברכב והרכב ננעל... אוי ואבוי... המפתחות בסוויץ' והרכב ננעל ואתם רחוקים מאד מהבית או שצרור המפתחות מכיל את המפתח לבית או שאפילו אין לכם בבית מפתח רזרבי. אם צעדתם במים ושכחתם שהמפתחות בכיס. אם נפלו המפתחות בדרך והגעתם לרכב וגיליתם שאתם תקועים.

כמה פעמים זה קרה לכם או שמעתם שזה קרה למישהו שאתם מכירים? כנראה שלא מעט. כל הכיף נעלם כשזה קורה, אבל, זה קורה וזה אנושי ואתם בכל זאת רק רוצים לחזור הביתה מהר. אז מה עושים? קודם כל נושמים עמוק ונרגעים, מוצאים מקום מוצל להמתנה ומתקשרים להזעיק מנעולן לרכב. מנעולן שלנו יגיע אליכם. מנעולן רכב מקצועי, אמין ובעל נסיון ידע לפרוץ לרכב שלכם ולדאוג לחלץ מתוכו את המפתחות וככל הנראה ידע לעשות זאת ברוב המקרים בלי לגרום נזק כלשהו לרכב. אנחנו צוות מנעולנים מקצועי.

אם איבדתם את מפתחות הרכב ואין לכם מפתח רזרבי, או נהרסו המפתחות, נשברו או ניזוקו, אם אתם צריכים להחליף מנעול לרכב, תוכלו להשתמש בשירותי מנעולן רכב כדי לתקן או להחליף מפתחות. אם אבד לכם סט מפתחות ונשארתם רק עם הרזרבה ואתם רוצים למנוע את התקלה הבאה, תמיד תוכלו להזמין סט מפתחות מתאים אצל מנעולן רכב.


מנעולן רכב שלנו הוא היתרון שלכם...

אצלנו בחברה מספקים שירותי שכפול, תיקון, התקנה וחילוץ על ידי מנעולן לרכב מומחה ובעלי נסיון רב. תמיד תוכלו  להזעיק אותנו    במקרה ונתקעתם ומפתחות הרכב נשארו בתוכו או אבדו לכל פריצת רכב. כיון שאנחנו מודעים לכך  שהלקוחות שלנו יכולים להיות במצוקה, נעשה מאמץ להגיע מהר לחלץ אתכם ותמיד נדאג שיגיע אליכם מהר מנעולן לרכב.

מדהים לגלות איך הרגשת הבטחון נעלמת ברגע כאשר מאבדים או שוכחים מפתחות. אנשים נוטים להרגיש חשופים ופגיעים וזה מן סוג של חוק בלתי כתוב, שלעיתים קרובות הדברים האלה קורים כשממהרים או לחוצים. אל דאגה! נחלץ לעזרתכם תמיד ובכל מקום. כדי לחלץ מפתחות מרכב תקוע צריך נסיון ואחריות רבה. כדי לשכפל מפתחות רכב, צריך ציוד מקצועי ושירות איכותי.

כדי לתקן מפתחות לרכב צריך מנעולן רכב בעל רמת ידע ויושר גבוהים מאד. אנחנו לא חוסכים במאמצים כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר ונשלח מנעולן רכב לשטח במקרה ותצטרכו עזרה.

מנעולן לרכב מומחה בחילוץ, תיקון, התקנה ושכפול של כל סוגי המפתחות לכל סוגי הרכב כולל אופנועים, אופניים, משאיות, רכב מסחרי מכל הסוגים וגם קראוונים.


  

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון