שירותי מנעולנות במחירי מעולים


מחפשים מנעולנים? מצאתם!


 מנעולנות ברמה גבוהה מאד.

 שירותי מנעולנות שונים ומגוונים.

אמינות ואיכות בשירות.

 מוצרי נעילה איכותיים.


מנעולנות – בעצם מדובר בכל מי שיודע להחליף מנעול?

ברור לנו וגם לחלקכם שלא כל מי שיודע להחליף צילינדר בבית הוא מנעולן. קודם כל, אכן יש מנעולים שדי קל להחליפם. האם זה אומר שביצעו את העבודה טוב? שהתקינו צילינדר איכותי? שדאגו להגן על הדלת? שהשתמשו בכלים מתאימים ולא גרמו נזק בעת ההתקנה? וחשוב לא פחות – האם מי שביצע את העבודה עבד לפי כללי בטיחות? ומה אם היה קורה לו משהו? מנעולנים צריכים להכיר מנעולים, לדעת לפרק, להתקין, לפורץ מנעולים, להכיר המון סוגים, לזהות, לטפל ולתקן ואת כל זה הם עושים תחת כללים מקצועיים ואתיים. מי שקוראים לעצמם מנעולנים אך הם מצפצפים על הכללים המקצועיים ועובדים מה שנקרא 'פרטאץ'', ימצאו את עצמם די מהר בלי עבודה.

אולי יצליחו פה ושם למצוא לקוח שעוד לא שמע עליהם, אבל פרנסה הם לא יצליחו למצוא. מי שקוראים לעצמם מנעולנים והם מצפצפים גם על כללי האתיקה, מסכנים את הציבור ואת עצמם בעבירות על חוקים. לכן, ישנו איגוד מנעולנות שמקפיד להעניק תעודת מנעולן מוסמך לכל המנעולנים שעומדים בתנאים הנוקשים והאיגוד יוציא מתוכו את מי שאינו עומד בתנאים אלה. מומלץ מאד לא לבצע עבודות מסוג זה באופן עצמאי אלא להשאיר אותן למנעולנים מומחים בלבד.


מנעולנים  - הזהרו מחיקויים!

כשאתם נזקקים לשירות מנעולנות, הקפידו לשאול כבר בשיחת הטלפון את שם המנעולן שמתכוונים לשלוח אליכם, שוחחו איתו ישירות, שאלו אם ברשותו תעודה מתאימה, שאלו לנסיון הספציפי שלו, דאגו להעביר מידע לגבי סוג המנעול וסוג התקלה או הבקשה שלכם ואל תתביישו לדרוש שיגיע איש מקצוע מנוסה שיודע לטפל בדרישה שלכם.

שאלו מראש לגבי עלויות, בייחוד אם מדובר במיקום, בימים או בשעות שאינם ימי עבודה. אם נדרש ואם מדובר בעבודה בעלת היקף נרחב יותר, קבעו פגישת ייעוץ השאירו לעצמכם אפשרות לקבל ייעוץ בלבד ולכן רצוי לבדוק מראש את עלות הייעוץ/הביקור והאם עלותו תקוזז אם תחליטו לבצע את העבודה עם אותם מנעולנים. כאשר מבקשים הצעת מחיר, דאגו לבדוק מה הם אמצעי התשלום שניתן לשלם בהם ותאמו ציפיות לגבי מהירות אספקה או ביצוע העבודה. 

אינכם צריכים ללמוד את התחום המקצועי לעומק ואינכם צריכים להתיימר ולפקח על עבודת מנעולנות. באופן עקרוני, עבודה מול חברה מנוסה ואיכותית בתחום, בעלת המלצות, תחסוך לכם בכלל את הצורך לשאול את השאלות שייעצנו לכם לשאול. המידע יימסר לכם בלי שתבקשו וישאלו אתכם שאלות בלי שתזכרו למסור, אבל חשוב להבין את התהליך כדי לדעת למה לצפות ובעיקר כדי לדעת כיצד לסנן חאפרים לא רצויים שעלולים למסור מידע לא נכון ולגרום נזק.


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון