תיקון דלתות בבית הלקוח על ידי צוות מקצועי


מחפשים תיקון דלתות מקצועי? זהו המקום הנכון בשבילכם!


תיקון דלתות על ידי חברה מקצועית – מה זה ולמה כדאי?  

תיקון דלתות הינו שירות מקצועי אשר ניתן לקבל מחברות בכל הנוגע לתיקון רכיבי הדלתות השונים, החלפת דלתות, רכישת אביזרי אבטחה לדלתות, יעוץ ושאילת שאלות, ועוד דברים רבים.

תיקון דלתות על ידי חברה מקצועית ואמינה, יבטיח לכם את תיקון הדלתות היעיל ביותר, הדלת הינה מורכבת ממגוון פריטים אשר אינם פשוטים כפי שהם נראים כלפי חוץ, מנעול הצילינדר, לדוגמא, הינה מערכת מורכבת למדי המורכבת ממוט צילינדר ופינים קטנים אשר מותאם להם מפתח מיוחד אשר רק הוא מתאים לסדר המסוים אשר הפינים אמורים להסתדר בכדי לאפשר פתיחה או נעילה של ציר הסיבוב אשר מזיז את מוט הצילינדר ומאפשר את כל מנגנון הפתיחה או הנעילה.

פעמים רבים יש צורך בהחלפת צילינדר במסגרת תיקון הדלת.

הבנה של מערכת זו עד לאשר רמת מיומנות אשר מבטיחה לכם תיקון יעיל ומנוסה, דורשת ניסיון רב ואף לעתים הכשרות מסוימות, בעת זימון תיקון דלתות מקצועי לביתכם, אתם תוכלו ליהנות מאיש מקצוע מנוסה אשר יוכל בקלות ויעילות לפתור לכם את המגוון הרחב של בעיות הדלת הקיימות בזמן המודרני.

מעבר לכך, כיום, ישנן דלתות רבות ומגוונות, החל מפלדלת, ועד לדלתות עם מערכות פתיחה אלקטרוניות אשר עובדות על זיהוי טביעת אצבע, כל אלו ועוד תורמים רבות לרמת האבטחה אשר דלתות מספקות, אך התייעלות זו מביאה עמה את הצורך באנשי מקצוע מוסמכים אשר מסוגלים לספק שירותים מקצועיים בכל הנוגע לתיקון דלתות שונות.


תיקון דלתות באופן מקצועי – למה כדאי לכם לבחור דווקא בנו?

עת הצורך בשירותי תיקון דלתות מקצועיים של מנעולן הוא לעתים קרובות מאד צורך דחוף, הדלת לא נפתחת ונמנעת מעמנו גישה לתחום מסוים או חפצים שונים, המפתח נשבר או נאבד, הסיבה לא משנה, התוצאה הסופית היא הצורך בלהשיב את תחושת הביטחון והשליטה שלנו על התחום המסוים, ולכן אנו, בתור חברה מקצועית המספקת שירותי תיקון דלתות שונים, שמים דגש חזק על זמינות בכל הנוגע לקבלת עבודות מיידיות לזימון שירותי תיקון דלתות על ידי הלקוח. ברגע הזימון, לעת שתרצו, נשלח צוות מקצועי אשר יגיע במהירות מרשימה, ובזכות ניסיונם ויכולותיהם המקצועיות, יוכלו להעניק שירותי תיקון דלתות באופן יעיל וזריז ביותר, החל מפריצת דלתות נקייה ואיכותית ועד החלפת צילינדר לצילינדר חדש תוך דקות ספורות. מעבר לכך, אנחנו דואגים למחירים זולים בכל הנוגע לזימון שירותי תיקון דלתות מחברתנו, אנחנו מחדשים באופן תדיר את מגוון המבצעים הקיימים ומרעננים רבות את ההנחות הרבות אשר קיימות על מגוון השירותים והמוצרים שלנו.

​​​​​​​בנוסף לכל זאת, אנחנו מקנים ללקוחות את שירות הלקוחות ברמה הגבוהה ביותר אשר קיימת. צוות שירות הלקוחות שלנו מורכב מאנשים מקצועיים ביותר, אשר ידאגו לענות באופן מקצועי על מגוון שאלות בכל הנוגע לשירותי תיקון דלתות. כל זאת, ועוד דברים רבים בכדי שאתם תרגישו כי אנחנו אכן הבחירה הנכונה בכל הנוגע לשירותי תיקון דלתות.

תיקון דלתות


בחיים היום יום אנחנו רגילים לחשוב כי שימוש בדלתות הינו רק כמבודד ואוטם בין חלל לחלל. שימוש זה שונה במנזרים רבים, שם נזירים נוהגים למקם דלתות גם באמצע החלל כדי להתייחס לכל מעבר מיקום שלנו, דבר שמשפיע על עיצובי הדלתות. אז גם אם לא החלטתם להפוך לנזירים יכול להיות שתרצו לשקם או לשחזר את הדלתות שלכם בבית. בעבר, תיקון דלתות הייתה מלאכה מאוד חד-גונית, כיון שסוגי הדלתות היו מאוד מצומצמים ולכן הניסיון של איש המקצוע לא עלה על דייר שהתעסק בתיקון דלת אחת או שתיים. כיום קיימים עיצובים רבים וסוגי חומרים שונים, מה שמחייב יותר מבעבר מיומנות גבוהה בתיקון דלתות.


תיקון דלתות – שיקום או שחזור?

כאשר חושבים על תיקון דלתות, מדמיינים דלת שנפרצה ולכן זקוקה לתיקון. כיום, רוב המנעולנים מתמחים בכל סוגי הדלתות ולכן נזקים מאיש מקצוע מתמעטים למינימום. לעומת זאת נזקים מדיירים או מנעולנים חסרי ניסיון עדיין קיימים ולכן מומלץ להימנע מתקלות אלו על ידי שימוש בכלים מתאימים ובעזרת איש מקצוע.

אם בכל זאת הדלת נהרסה ודורשת שיקום, תיקון דלתות יאפשר את שיקומה , אלא שתחת הנושא "תיקון דלתות" מתפתח תחום נוסף של שחזור דלתות. כאשר דייר נכנס לדירה ישנה, או כאשר דייר מחליט לשנות את עיצוב הדירה שהוא חי בה, שינוי סגנון העיצוב יתרכז בחלל הדירה והקירות, ובתוכם גם בדלתות. עקב החומרים הרבים שקיימים כיום, שחזור הדלת ייעשה על ידי מכשור מתקדם בדירת הלקוח כדי לאפשר ניידות וזמינות של השחזור.  


תיקון דלתות – מבפנים ומבחוץ


התיקון ייעשה הן מבחינת הנראות החיצונית של הדלת, והן מבחינת הנראות הפנימית - השגחה על שימור מנגנונים הצירים והמנעול. החלפת צילינדר, הגבהה או יישור צירים הינם חלק מתהליך של שמירה והארכת השימוש בדלת להרבה שנים. אז בין אם אתם חפצים בתיקון דלתות פנים או תיקון דלתות עץ, זכוכית או חומרים שונים, מומלץ לקחת את אנשי המקצוע הכי טובים בתחום עם השירות הכי אדיב ואמין, הקיים כיום בשוק.


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון