פורץ עד אליכם, אמין ומקצועי במחירים מעולים


מחפשים פורץ? מצאתם!  


 פורץ מוסמך.

 בעל תעודת יושר ומנעולן מורשה.

 עובדים עם כל סוגי המנעולים.

 שירותיות ומקצועיות ברמה מעולה!

 זמינים לקריאות חירום.


פורץ – כולם צריכים מתישהו!


אם עברתם לבית חדש, משרדים חדשים, בניתם מחסן בחצר, קניתם אוטו בלי מפתח רזרבי, המנעול בדלת נתקע או שפרצו לכם הבית והשאירו את הדלת והמנעול שבורים, נעלתם את האופניים החשמליים ושכחתם את הקוד, שכחתם את הקוד לכספת, נשבר המפתח המנעול, המפתח נשאר בסוויץ' באוטו והדלתות ננעלו כשאתם בחוץ, ועוד כהנה וכהנה דוגמאות.

​​​​​​​ לכל מקרה כזה אתם זקוקים לשירותי פורץ שהוא מנעולן שמתמחה בפריצת מנעולים, שיכול גם לתקן מנעולים לפעמים, שמסוגל לתת שירות שכפול אמין ומקצועי.

פורץ מנעולים מחזיק מלאי כלים מתאימים לכל סוגי המנעולים ויכול לייעץ לכם גם באילו סוגי מנעול כדאי להשתמש ואף לספק לכם מוצרים איכותיים ומוכרים במחיר הגון.

יש לא מעט חאפרים במקצוע הזה ולא מעט לקוחות שהמתינו להגעת פורץ מצאו עצמם פוגשים אדם שלא מכיר את הנושא היטב, עובד באופן לא מיומן ולפעמים אף גורם נזק. פורץ חייב בתעודת יושר המונפקת על ידי המשטרה ולשאת תעודת מנעולן מורשה בתוקף.

אם פגשתם מישהו שאינו כזה, מומלץ לא לשכור את שירותיו. פורץ חייב להכיר את המנעולים הספציפיים שהוא מתכוון לפרוץ. אם תווכחו לדעת שאינו נושא כלים מתאימים לטיפול באותו המנעול, אל תתביישו להפסיק את עבודתו במקום.  
פורץ – היתרונות שלנו...

​​​​​​​

לא, פריצת מנעולים זה ממש לא מקצוע מפוקפק – מדובר במקצוע רציני מאד הדורש ידע ואיכויות מתאימות, מקצועיות ואישיותיות. ולא, אינכם צריכים להבין במנעולים. לשם כך יש בעלי מקצוע.

כפי שאינכם צריכים לדעת כיצד לתקן מכונת כביסה. גם לא תמיד אתם יכולים לזהות בקלות נוכלים או בעלי מקצוע גרועים. אתם כן צריכים לדעת שרצוי לעשות שעורי בית לפני שמזמינים שירות תיקונים כלשהו ובוודאי פורץ.

כיוון שמדובר בנושא רגיש וייתכן שהאדם שאותו אתם מזמינים יהיה נגיש למידע שאותו אינכם מעוניינים לפרסם ברבים, רצוי להזמין שירותי חברה שתדע להתאים עבורכם פורץ שמכיר סוגי מנעולים רבים במיקום הספציפי שבו מותקן אצלכם ובעיקר, שחברה זו תעסיק עובדים מקצועיים, אמינים ואיכותיים בלבד כדי שתוכלו להכניס אותו לביתכם או משרדכם או מכוניתכם בלב שקט ורגוע.

הזכרנו איכויות אישיותיות של פורץ, וכעת הזמן להזכיר שמלבד מקצועיות, ידיים מצויינות, היכרות עם סוגי מנעולים רבים ושונים, נסיון רלוונטי בפריצת מנעולים ותעודות אישור והסמכה שונות, אנחנו סומכים את ידינו על כל המנעולנים שעובדים אצלנו. כל פורץ נבדק ונבחן ולאחר בדיקת סוג המנעול והצורך, נשלח אליכם את המתאים.​​​​​​​Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון