פורץ דלתות, פריצת דלתות מקצועית לבית או לעסק


מחפשים פריצת דלתות? מצאתם! 


 מנעולן ופורץ דלתות מומחה.

 זמינות 24 שעות.

 נסיון רב, אחריות ומקצועיות.

 שירות איכותי ואמין.

 מחירים הוגנים.


פורץ דלתות – מי צריך את זה..


פורץ דלתות זה רק אחד מהתפקידים שיש למנעולן מומחה. קשה לחשוב על פריצת דלתות כעל מקצוע של ממש, אבל האמת היא שזה מקצוע לכל דבר וכמו בכל מקצוע, גם כאן חשובה המקצועיות ואולי אפילו חשובה יותר מהרבה מקצועות אחרים.

פורץ דלתות מיומן ידע לפרוץ את דלת הבית, המשרד או הרכב, ידע לפרוץ לכספות שהמנעול שלהם התקלקל, ידע לחלץ אנשים שתקועים באזור נעול ועוד וכמו כן, ידע לעשות את כל מה שניתן כדי להציל את הדלת ולמזער נזק.

כבר שמעתם על פורץ דלתות שמגיע בלי כלים מתאימים, לא מכיר מנעולים ומתעקש בכח לבצע את העבודה? כמעט כל אדם שמע על מקרה כזה וגם בגלל זה חשובה אמינותו של פורץ דלתות ואם מגיע אחד כזה לביתכם ואינו מכיר את סוג המנעול או מתקשה לבצע את המשימה, צריך יהיה להתייעץ עם מומחים ממנו או להזעיק מישהו מיומן ממנו – כלומר, חשוב מאד שידע גם לומר מתי אינו יודע לפי שגורם נזק הרבה יותר גדול מסתם החלפת מנעול.

מנעולן שהוא גם פורץ, יוכל גם לחלץ אתכם, גם להחליף או לתקן את הצילינדר. מנעולן שהוא גם מומחה, גם מיומן וגם הגון, יעשה כל מה שניתן כדי למזער את הנזק שלכם.


פורץ דלתות – איך אנחנו יכולים לעזור לכם..


נקוה בשבילכם שלא נפגש, אבל למי לא קרה שיצא מהבית בחופזה, טרק את הדלת ו... אוי... תפס את הראש לאחר שגילה ששכח את המפתח תקוע בדלת מבפנים? אם לא קרה לכם, אז קרה לשכן או לחבר ואולי עוד יקרה לכם.

לפעמים זה קורה בדיוק כשיצאנו לשאול משהו את השכנים וכשגילינו שהדלת נטרקה ואין לנו איך להכנס הביתה, גם נזכרנו ששכחנו משהו על האש או ששכחנו משהו נוסף בבית ואנחנו חייבים להכנס מהר. כדי לפתוח את הדלת צריך בעל מקצוע שידע לזהות איזה סוג של מנעול וכזה שידאג לפתוח את הדלת במהירות ובלי לגרום נזק, במידת האפשר.

לבעל מקצוע כזה קוראים מנעולן ותת התמחות של מנעולן זה פריצת דלתות. ובכן, אם קרה ונתקע המפתח המנעול, או הרכב ננעל כשהמפתח בפנים או שאתם לא מצליחים לפתוח את המשרד ואתם עומדים להפסיד יום עבודה יקר של כמה עובדים, התקשרו אלינו מיד.

אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם פריצת דלתות שלנו, נדע לאתר מי נמצא באזור שלכם ונבדוק מי יכול להגיע אליכם במהירות המירבית ולחלץ אתכם מהר ונקי מהצרה שנקלעתם אליה. נבצע את העבודה בצורה מקצועית ומהירה ונשתדל מאד לעשות זאת כך שתוכלו לשוב לשגרה תוך דקות ספורות.


כשדלת אחת נסגרת, פורץ דלתות פותח


בעבר סוגי הדלתות היו בודדים, ולכן בעת עיצוב הבית לא היה ניתן לבחור בין דלת זו או אחרת, אלא לבחור מתבנית קבועה. כיום, קיימות חברות רבות שמתעסקות בעיצוב הבית והדלת, דבר שמשפיע ישירות על צירי הדלת ומנעולי הדלת. דבר זה משפיע גם עליכם, אבל בעיקר על מלאכתו של פורץ דלתות. אם בעבר, הידע של פורץ דלתות הסתכם באותן דרכי פעולה בהן צבר ניסיון, עיצוב הדלתות היום מעמיד אתגר חדש ומצריך למידה וכלים מתקדמים.


פורץ דלתות – לא שובר דלתות


כמו בכל תחום, חשוב לדעת למצוא איש מקצוע מומחה. איש מקצוע מומחה ידע כי פריצת דלתות אין משמעותה הריסת דלתות. לצערנו, כיום רבים אנשי המקצוע ובעקבות כך השוק מוצף ב"חאפרים" \שיוצרים נזקים חמורים ביותר בכך שהם אינם פורצים את הדלת בצורה נכונה אלא מאפשרים כניסה לבית, ללא התייחסות על שמירת התקינות האפשרית של הדלת.

פורץ דלתות מומחה יקפיד לשמר את צירי ומנגנוני הדלת כך שיהיה ניתן להחליף אותם במקרה שנתקעתם מחוץ לבית ונזקקתם לטיפולו המסור. לעיתים אין צורך בטיפול של החלפת מנעול אלא הדלת נטרקת כאשר הלשונית של הדלת הפוכה.

​​​​​​​ פורץ דלתות מומחה יוכל לפתור בעיה מעין זו בזמן קצר מאוד, אלא שאם ננסה בכוחות עצמינו יש סיכוי גדול שנזיק למנגנון הדלת, בין אם זה לידית ובין אם זה לצירים.

ולכן, כשם שלא נזמין איש מקצוע לא מומחה חשוב לדעת לא לנסות בכוחות עצמינו. אמנם יש משהו מפתה בפריצת הדלת לבד, אך סביר להניח שלעיתים הניסיון הלא-מוצלח יגרום לנזק הרבה יותר חמור מאשר אפילו טיפול של פורץ דלתות לא מומחה.


הדלת טרוקה או נעולה? הזמן פורץ דלתות!


לא צריך להיתקע מחוץ לבית כדי לברר על פורץ דלתות, ניתן לבצע תכנון מקדים ובכך למצוא איש מקצוע שיענה על הבעיות שלנו ובד בבד יהיה זמין עוד לפני שנתקלנו בבעיה. תכנון מקדים יבטיח מהירות של הטיפול, וגם יחסוך כסף - גם בזכות השירות וגם בזכות מחיר השירות. צרו קשר עוד היום עם איש מקצוע מומחה, ותזכו לשירות אדיב מקצועי ואמין.
​​​​​​​Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון