המלצות על הצוות שלנו ממגוון לקוחות


אנחנו מטפלים בכל יום בקריאות מלוקחות פרטיים ועסקיים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהיווכח בעצמכם מה צוות המנעולנים המקצועי והאחראי שלנו יודע לעשות. אנו מקווים שגם אתם תוכלו להצטרף לקהל לקוחותינו המרוצים!


​​​​​​​


בתור אדם עם מעט זמן וידע לא רב בכל הנוגע לתחומי הטיפול בתקלות שונות בבית, נדרשתי לפנות לחברת מנעולן מהיר בכדי לבקש מהם איש מקצוע לבעיה ספציפית שהתרחשה בכספת בביתי, בעיה אשר מנעה ממני את הגישה למסמכים ותעודות אשר היה לי בהן את הצורך הבהול. מנעולן מטעם החברה נשלח אלי באותו הרגע וסיים את פעולת הפריצה תוך כמה דקות בודדות, תודה רבה למנעולן מהיר.

בני חביב, הרצליה.


השתמשתי בשירותיה של חברת מנעולן מהיר כבר פעמיים, כל פעם יצאתי מבסוט מכל הסיפור – המחירים נמוכים, המנעולן נשלח במהירות והעבודה מתבצעת באופן יעיל, כפי שמובטח.

גבריאל שאולוב, קיסריה.


מהרגע הראשון שהתקשרתי לחברת מנעולן מהיר בכדי לבקש שירות בנוגע לבעיה שצצה לה בפתאומיות באחד מן הבקרים בתקופה האחרונה, ידעתי שאני לא אקבל חתול בשק. דיברו איתי באופן מכבד ומרגיע בטלפון, הבטיחו לי כי מנעולן מקצועי אכן יצא לכיווני בדקות הקרובות, תוך מספר דקות היה איש מקצוע בפתח ביתי אשר טיפל בבעיה באופן מסור ויסודי, בהחלט חוויתי מחדש את כל הנוגע לקבלת שירות זה או אחר מאנשי מקצוע ומעסקים קטנים.

גיל שכם, קרית אונו.


בעת שנקלעתי בצורך במנעולן, מצאתי את חברת מנעולן מהיר תוך בירור זריז באינטרנט ומחברים קרובים. המנעולן המהיר, כשמו, הגיע בזריזות, תיקן את הבעיה שנוצרה במנעול וביצע את העבודה על צידה הטוב ביותר עם חיוך על הפנים ובמחיר נמוך מהצפוי.

דן שגב, רמת גן.


הנני מתעסק לא מעט עם אנשי מקצוע בתחומים מגוונים, ויוצא שאני אכן מופתע לטובה כתוצאה מהשירות אשר יוצא לי לקבל, כל פעם שהדבר מתרחש, אני דואג לרשום ביקורת ולתת את התודה הראויה על מתן הדברים מעבר לשירות מינימלי של איש המקצוע. חברת מנעולן מהיר עשתה זאת בדרכה שלה, תוך כדי נחמדות מדהימה ללקוחותיה, פרגון במחירים נפלאים ושירות נפלא באופן כללי, כל הכבוד.

יניב בן חמו, קריות.


בוקר אחד התעוררתי, וללא שום התראה מוקדמת או ציפייה למשהו חריג, דלת ביתי החליטה לוותר על ביצוע תפקידה הראוי, ודקות ספורות לאחר מכן מצאתי את עצמי מחפשת מנעולנים באזורי בגוגל. תוך חיפוש קפדני מצאתי תגובות נהדרות על מנעולן מהיר ואכן אין הם אכזבו אותי כלל – השירות נפלא וביצוע העבודה הינה על צדה הטוב ביותר!.

יפה רכונוב, תל אביב.


לפני כשבועיים, הרכב שלי החליט שהמפתח אינו מתאים לו עוד, אני, שהתנגדתי להחלטה זו, החלטתי לפעול מעט באגרסיביות, דבר גורר דבר, המפתח נשבר. התקשרתי למנעולן מהיר, חברתי שהכרתי קודם לכן אך לא יצא לי להזמין מהם שירות מנעולנות זה או אחר, ותוך זמן קצר הבעיה טופלה ואף הם היו מוכנים לשכפל לי את המפתח תוך מתן הנחה משמעותית, יצאתי בהרגשה נעימה מאד מכל הסיפור.

סשה פרידמן, פרדס חנה.


בקצרה ולעניין – השירות שקיבלתי ממנעולן מהיר היה מכבד, מהיר ביותר, משכיל מאד ובמחירים אשר בהחלט לא מונעים ממך לבקש את הצורך בשירות.

יונה כהן, חדרה.


בצהרי יום אחד מיהרתי, וגילית שהדלת של הבית שלי אינה נסגרת. יצרתי קשר עם אחד השכנים שאני סומך עליהם וביקשתי האם הוא יוכל להתלוות לבעל המקצוע אשר הזמנתי מחברת מנעולן מהיר בזמן שהוא מטפל בתקלה, אמנם בקשה לא קטנה אך עקב החברות בינינו, הבחור הסכים ללא שום היסוס. כעבור כמה עשרות דקות אני מקבל שיחה בטענה שהעבודה כבר בוצעה והכל סוים, הוא אמר שיכלתי לסמוך על איש המקצוע גם בעיניים עצומות.

דודי מישלן, שוהם.


בתור בחורה אשר חיה את מרבית חייה בעומס של תל אביב, ובהחלט מבינה אותו, הופתעתי מאד לגלות כי חברת מנעולן מהיר עדיין דוגלים בזמני הגעה מפתיעים ונימוס שלא פוגשים בכל מקום כלפי לקוחות שונים, אני יכולה להגיד בכנות כי גם בעתיד אצור קשר עם חברת מנעולן מהיר בכל הנוגע לבעיות מנעולים במגוון התחומים.

דנה הררי, תל אביב.


בהתחלה חששתי להתקשר לאיש מקצוע, במרבית הדברים אני מסתדר באמצעות אנשים שאני מכיר, בייחוד בעקבות כל הסיפורים השונים הרצים מפה לאוזן על אנשי מקצוע שונים אשר מרמים אנשים, אך כפי שהופתעתי לגלות, קשה מאד למצוא אדם אשר מתמחה בתחום המנעולנות לתחביבו, לכן יצרתי קשר עם מנעולן מהיר, חוויה אשר שינתה את גישתי הכללית לאנשי המקצוע בכללותם – השירות היה מצוין, יכולות נהדרת בכל הנוגע לעמידה בזמנים, ואף הם שכפלו לי מראש מפתח רזרבי נוסף בחינם. זכיתי בחוויה מתקנת.

אפריים שרון, חיפה.


בסביבת מגורי אין הרבה מנעולנים אשר יכולים לספק הגעה מהירה לאזורי ולכן החיפוש הקצרצר הניב לי כמה תוצאות בודדות, מהן התרשמתי דווקא מחברת מנעולן מהיר, התרשמות אשר הגדירה לי כי האינטואיציה שלי הייתה נכונה כיוון שקיבלתי את השירות הטוב ביותר שיכולתי לצפות לו, איש המקצוע הגיע אלי בזריזות וטיפל בבעיה תוך זמן קצר.

דוד זהבי, גבעת שמואל.


השירות ממנעולן מהיר היה מקסים מהשיחה הראשונה, היכולת של הנציג ושל המנעולן אשר נשלח אלי להבין את הבעיה שלי ואת הצורך שלי בתיקון מהיר ואיכותי היה משהו לא מובן מאליו, חברת מנעולנות אשר אני ממליץ עליה בחום.

שמואל בן-זכר, נשר.


כאשר הבנתי שהמנעול של הבית לא הולך להפתח, הבנתי שהשלב הבא הינו לחפש איש מקצוע באינטרנט. החיפוש היה זריז, מכיוון שבהחלט רציתי לצאת מהסיטואציה שאליה נקלעתי באופן הזריז ביותר, גם אם המחיר יהיה קצת מרוקן ארנק, אבל למזלי, מצאתי את חברת מנעולן מהיר. לא רק שהטיפול היה איכותי ובכמה רמות מעבר למה שחשבתי שיהיה, גם המחיר היה זול מאד ומפרגן.

שמעון קלר, ראש העין.


לא ראיתי אף פעם צורך עז בזימון אנשים מקצוע – המחירים לרוב יקרים, השירות לא תמיד מחמיא – משהו באופיים של המון עסקים קטנים אשר פשוט מוריד את הרצון של כולנו ליצור עמם קשר מלכתחילא ואף לדחות בעיה מסוימת למשך תקופת זמן ארוכה. חברת מנעולן מהיר הוכיחה לי באופן ברור, כי לא כל עסק הוא כך וכי לעתים, הדבר הנכון הינו לזמן איש מקצוע לטיפול בבעיות שונות מבלי לצאת בהרגשה לא נעימה.

אביב טנזור, גבעתיים.

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון