מנעול, מנעולים, מנעול לדלת? חייגו אלינו ונגיע


מחפשים מנעול? מצאתם! 


 החלפת מנעולים או תיקון דלתות ומנעולים לדלת מכל הסוגים.

 שירות מעולה!

 זמינים לקריאות חירום.

 ייעוץ והתאמה אישית.


מנעול – פשוט או חכם?


רוב המנעולים שאנחנו נתקלים בהם מדי יום נראים מוכרים מפעם ויחסית פשוטים, בעלי מנגנון מיכני פשוט ועובדים בשיטות מיכניות בלבד. לכולנו יש בבית מגוון סוגי מנעולים: מנעול לקופסא, למגירה, לכספת, לחדרים, למחסן, לדלת הכניסה הראשית, לכניסה לחניה, לרכב ועוד. כבר לפני שנים נכנסו לשימוש מנעולים הרבה יותר מתוחכמים שמהווים בעצם סוג של יחידה של מנעול פשוט יחסית ובנוסף בקרה וחיווי באמצעים שונים - ממש מערכת נעילה שלמה. הרבה מאיתנו מחזיקים ביד מפתח לרכב ואנחנו לא מייחסים חשיבות לתחכום שבו.

מפתח לרכב יכול להכיל שלט לפתיחה ונעילה, המנעול מתוחכם הרבה יותר ממה שהיה פעם ויותר קשה לפריצה. יחד עם התחכום, שמים דגש יותר מפעם גם על הצורה, נוחיות נשיאה, תוספות מגוונות של יכולות טכנולוגיות שונות כאשר התחום מתקדם ומתפתח וכל הזמן מפתחים פתרונות יותר ויותר מתוחכמים כדי להקשות על פריצת מנעול.
​​​​​​​
השימוש במנעולים מתוחכמים הפך להיות נפוץ הרבה יותר גם בבתים פרטיים ואינו נחלת בתי עסק ומקומות גדולים בלבד. השימוש במנעול הכולל אמצעי זיהוי ביומטרי או קודן גם הוא נפוץ יותר בבתים פרטיים ובכלל, מנעול לדלת הבריח שכולנו מכירים פינה את מקומו לפחות בדלת הכניסה לבית למשהו מתוחכם יותר וקשה יותר לפריצה. במקומות חשופים פחות לגנבים, אפשרי להשאר עם מנעולים פשוטים יותר, אבל אין להקל ראש בבחירתם גם כן. לבחירת מנעול פשוט או חכם ולהתאמת הסוג מומלץ להתייעץ עם מנעולן מומחה.

מנעול – מה אנחנו ממליצים לכם?    

                       

לחלוטין אין טעם להתקין מנעול מתוחכם, קשה לפיצוח ויקר בדלת הכניסה לבית, כאשר יש בעצם עוד דלת יציאה לחצר, מהמטבח  למשל, ועל הדלת הזאת מותקן מנעול לדלת פשוט יחסית.

זה נכון שאפשר להעריך את הסיכוי לנסיון פריצה ממקומות מסויימים אבל אף אחד לא באמת יודע ולכן, אנחנו ממליצים לבחון את כל הפתחים שמהם יכולים להכנס מבחוץ בקלות. אז אם יש לכם דלת כניסה נוספת, גם אם היא צדדית או אחורית או פחות שימושית בבית, נמליץ לכם על שימוש במנעול מתוחכם לא פחות מדלת הכניסה.

מנעול שעושים בו שימוש רב יותר "יזכה" לפתרון מתוחכם יותר מבחינת העמידות שלו ורמת התחכום שלו.

ייתכן שבדלת הכניסה יותקן מתקן זיהוי ביומטרי ובדלת המטבח לא, אבל המנעול לדלת עצמו יהיה בעל מנגנון לא פחות טוב משל דלת הכניסה. המטרה היא להקשות ככל הניתן על אפשרויות הכניסה ולמנוע פריצת מנעולים קלה שתגרום לתחושת חוסר בטחון בבית שלכם.

​​​​​​​מומלץ לעבור על כל דרישות הנעילה ולהתאים מנעול לדלת כניסה, ארון, כספת, חלון או מגירה בחוכמה ותוך מחשבה על רמת המוגנות של כל יושבי הבית.


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון