פריצת מנעולים במחירים הוגנים


מחפשים פורץ מנעולים? מצאתם!  

 פורץ מנעולים מומחה.

 מאושר ע"י משטרת ישראל.

 פריצת מנעולים, שכפול, החלפה ותיקון.

 שירות לכל סוגי המנעולים!


פריצת מנעולים – האם זה חוקי?


ברור שתפקיד פריצת מנעולים הוא תפקיד רגיש. כל אדם יחשוש, באופן טבעי ומובן, מאדם אחר שמסוגל לפרוץ מנעול והחשש מתגבר כשרואים גם כמה מהר ניתן לפעמים לעשות זאת. אז קודם כל, איך תדעו שפורץ מנעולים שהזמנתם הוא פורץ מורשה שיספק לכם שירות בטוח ולא ייסכן אתכם? דבר ראשון, בקשו מהמנעולן תעודת יושר בתוקף שהונפקה לו על ידי משטרת ישראל. וודאו כי המנעולן מחזיק בתעודה הנקראת "תעודת מנעולן מורשה" ושהתעודה בתוקף.

גם על גבי תעודה זו כתוב מספר רישוי של הפורץ ומצויין שהמנעולן מאושר על ידי משטרת ישראל. כך תוכלו לוודא שאתם מכוסים מבחינת אמינותו של פורץ מנעולים. אל תתעלמו מכל היסוס ולו הקטן ביותר של המנעולן לספק אישור כזה או תחושה לא נעימה שתקבלו בעקבות תגובתו. פריצת מנעולים, שכפול, יצירת מפתח מאסטר, פריצת מנעול לרכב, לכספת או פריצת דלתות לכל מקום נעול אחר וכו' הרי זו עבודה רגישה מאין כמותה. אז אם נתקעתם והדלת ננעלה, מבפנים או מבחוץ, אם המפתחות אבדו, חיפשתן חומר חשוב בכספת ולא הצלחתם לנעול או הגעתם למשרד מוקדם בבוקר והמפתח נתקע במנעול ולא מצליחים לפתוח את הדלת.. בכל מקום שיש בו מפתח מסוג כלשהו, פריצת מנעולים מקצועית יוכל לעזור לכם.


פורץ מנעולים – מדוע אנחנו מתאימים לך?


אנחנו לא מחכים שתשאלו אותנו שאלות. כל מנעולן שלנו, ממש כל פורץ מנעולים שנשלח אליכם הוא מנעולן מורשה המאושר על ידי המשטרה והמחזיק בתעודת יושר בתוקף. אנחנו מתחייבים שכל הפרטים שלכם שמורים עמנו באופן בטוח, אינם גלויים לאף אחד מלבדנו ולעולם לא נעשה בהם שימוש לרעה. מי שמחפש שירותי פריצה צריך לדאוג שהמפתחות שלו בידיים טובות ואמינות, שפרטי הלקוח לא יימסרו לאף גורם אחר ולא ייעשה שימוש לרעה בכל פרט שהוא ולכן לקוחות רבים מאד פונים אלינו.

פורץ מנעולים יכול להקרא לפריצת חירום גם במקרים מסכני חיים ולכן לאחר בדיקתו של המנעולן, דאגו להבהיר לו מה סיבת ההגעה כדי שיוכל להבין שעליו להגיע בדחיפות ואם איננו בסביבה, יוכל להזעיק עזרה ממנעולן אחר, מורשה כמובן. זכרו להבהיר לנו את מידת דחיפות העניין כדי שתקבלו שירות שמתאים לצורך שלכם וזכרו עוד דבר... אנחנו נמצאים כאן תמיד כדי לענות לכם על כל שאלה שתתעורר.

כשיש לנו נסיון עם תוצרת מסויימת יהיה לנו נח יותר להמליץ עליה ולכן אם נתקין לכם מנעולים, אנחנו מתחייבים לציוד מתוצרת אמינה, מאיכות מעולה בלבד ומוכרת לנו היטב ובנוסף, אנחנו מתחייבים שכל פורץ מנעולים שעובד איתנו בתפקיד פריצת מנעולים יספק לכם שירות הכי מקצועי שאפשר.


פורץ מנעולים – לא רק בשלוש לפנות בוקר


ערב שגרתי, הזמנתם בייביסיטר והלכתם לחברים, אחרי כמה שעות בילוי טובות חזרתם הביתה וגיליתם שהבייביסיטר נרדם בסלון ולא הוציא/ה את המפתח? אחרי יום מתיש בעבודה גיליתם שהשותף נסע לסוף שבוע ונשארתם מחוץ לדירה? אנו ממליצים לכם להתקשר למומחים ביותר.

רובנו מקשרים את עבודתו של פורץ מנעולים למשהו שנוטה לתחום הפלילי אלא שכדי להיות פורץ מנעולים נדרש ארגז כלים מלא ולא רק מוט לום ופנים מכוסות. כיום משטרת ישראל מחייבת אישור מטעמה המסמיך את איש המקצוע בעבודה והופך את עבודתו לחוקית. כדי לדעת איך אפשר לקבל את השירות הטוב ביותר מפורץ מנעולים שהזמנתם זה הרגע - חשוב לדעת על מה לתת דגש.


פורץ מנעולים חייב להיות מומחה
 

כיום קיימים עוסקים רבים בתחום אבל חלקם אינם מספיק אמינים ומומחים בתחום הפריצה. כאשר מזמינים איש מקצוע לפרוץ מנעולים חשוב לוודא שהניסיון שלו אינו רק בפריצת המנעול אלא גם בהחלפתו. כלומר,  כיון שמטרת הפריצה לא כדי ללכוד פושע נמלט אלא כדי לאפשר כניסה ויציאה לביתכם, באחריות איש המקצוע לבצע פריצה מקומית כזו שתאפשר את החלפת המנעול ולא תגרום נזק בלתי הפיך.

איש מקצוע לא מומחה עלול לגרום לשבירת צירי הדלת והדלת עצמה, נזק שיגרום לעלות הטיפול לגדול בצורה חסרת תקדים ולאי-נעימות עד להתקנת דלת חדשה. לעומתו פורץ מנעולים טוב ידע לפרוץ את המנעול כך שתתאפשר החלפתו בצורה פשוטה וללא נזק לעיצוב הדלת. ולכן, תמיד יש להקפיד כי החברה המעסיקה את איש המקצוע בעלת רישיון ממשטרת ישראל. אמנם הרצון להיכנס הביתה גורם לאנשים רבים להתקשר לפורץ מנעולים הזמין ביותר באזור, אבל בירור קטן יחסוך טרחה רבה יותר בהמשך.


פורץ מנעולים- הדרך השקטה, הבטוחה והמהירה


יעילותו של פורץ מנעולים לא באה רק בטיפול הנכון אלא בטיפול המהיר. אמינות פורץ מנעולים נמדדת גם ביעילותו וביכולת שלו לאבחן את צירי הדלת ולהביא לפריצתם בדרך המהירה והבטוחה ביותר, ומומלץ גם בדרך השקטה ביותר, לכן חשוב להתקשר לאנשי המקצוע הכי טובים בתחום כדי לקבל את השירות הטוב – באמינות במקצועיות ובבטיחות.

אצלנו ניתן למצוא פורץ מנעולים בתל אביב.


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון