שכפול מפתחות עד אליכם בבית הלקוח

מחפשים שכפול מפתחות? מצאתם! 

 שכפול מפתחות לכל מטרה.

 שירות אדיב ומקצועי.

 מוצרים איכותיים בלבד.

 שירותי חירום ושירותים נוספים.

 מחירים תחרותיים!


שכפול מפתחות – מתי צריך?


לכל בית ובית עסק מותקנים מנעולים בפתחים שונים. בבית, אנחנו מבצעים שכפול מפתחות עבור הגרים בו ולפעמים עבור בני משפחה נוספים, עובדים אמינים שמגיעים לעיתים קרובות כאשר אנחנו לא נמצאים או לחבר/שכן קרוב למקרה שנתקעים בלי מפתח. בבית עסק, ייתכן ונרצה לשכפל מפתחות כדי לשמור בכספת ואולי להפיץ בין עובדים מסויימים שמגיעים בשעות לא שגרתיות ואשר אמינים על בעלי העסק. לפעמים משכפלים גם בבית העסק מפתח עבור נותני שירותים, חברות ניקיון וכד'.

לכל סוג של מנעול חדש לאחר החלפת מנעול מקבלים מספר מפתחות שמגיע כחלק מהמנעול. אם רוצים יותר מפתחות, אז חייבים לבצע שכפול מפתחות. יש רמות אבטחה שונות ואפשר לרכוש מנעולים שדורשים רישום מסודר, כרטיס מגנטי ואז שכפול מפתחות אפשרי רק למי שמורשה לבצע שכפול ואפשר להתקין מפתחות שניתן לשכפל באופן חופשי.

גם לרכב, לכספת וכו' נדרש שכפול מפתחות לעיתים ובעיקר בשל אובדן או קלקול. בכל מקרה, תמיד מומלץ לבצע שכפול מפתחות אצל מנעולן מורשה ואיכותי ולא במקום שאינכם מכירים. כל חריגה בעניין שכפול מפתחות מסכנת אתכם ואת הבית שלכם בפריצה "קלה".

​​​​​​​בחרו בקפידה את מקבלי המפתחות ושקלו תוספת אבטחה או מצלמה במקומות רגישים במיוחד.


שכפול מפתחות מקצועי – חשוב להקפיד לבצע אצל מורשים...

​​​​​​​

כדי להכין מלאי מפתחות שישרת את מטרתכם ותוכלו לחלקו בלא חשש למשתמשים, חייבים לבצע שכפול מפתחות בבית עסק מסודר של מנעולן מורשה
ורצוי אף מי שמוכר לכם או מי שבית העסק שלו נמצא באזור כבר שנים במקום
לרוץ לחפש מישהו שימשוך אתכם במחיריו הזולים יותר אבל אינו אמין.

הקפידו על בחירת מנעול שמתאים לצרכיכם, בדקו לכמה דלתות אתם צריכים למצוא פתרון נעילה איכותי ובטיחותי, הכינו רשימת אנשים שלהם יימסר המפתח
ובקשו מכולם לשמור על המפתח היטב.

יש אפשרות לשנות את כל המנעולים כך שמפתח אחד יוכל לפתוח את כולם.
יש לדבר יתרונות וחסרונות ותוכלו להתייעץ עימנו לגבי מה מתאים עבורכם יותר.

דוגמאות יש בשפע: אם נשארתם עם מפתח "ספייר" אחד לרכב והחלטתם לא להתקע יותר בלי מפתח, אם אתם רוצים שהכספת שמונחת בחדר כלשהו תהיה נעולה אבל בנוסף החדר יהיה נעול לצורך הגנה כפולה, אם איבדתם את אחד המפתחות ואתם לא רוצים לקחת צ'אנס והחלטתם להחליף מנעול.

יכול להיות שתגלו שצריך מפתח נוסף ותאלצו לבצע שכפול מפתחות. כדאי לא לחבר למפתח אמצעי זיהוי כמו טלפון או כתובת. המוצא יכול להתגלות כלא כל כך ישר ולנצל את הפירצה. כדי להוסיף אבטחה, אפשרי ומומלץ להוסיף מנעול נוסף למקומות חשובים כמו דלת הכניסה לבית או לעסק או לכספת.


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון