מנעולן עד אליכם במחירי מבצע ללא עיכובים


מחפשים מנעולן? מצאתם!

מנעולן מומחה לכל סוגי המנעולים.                                                  


שירות על ידי מומחים אמינים.

כולל שירותי חירום.

מוצרי נעילה איכותיים.

מחירים מצויינים!              
                                                                    

מנעולן – מיהו ולמה זה כדאי?


מדוע אנחנו נועלים דלתות, בתים, משרדים, חדרים מסויימים או קופסאות וכספות? הרי לכל אחד מאיתנו יכול להתעורר הצורך להסתיר או לשמור על מסמכים או ציוד כדי שלא ייגנבו או כדי שלאחרים לא תהיה גישה אליהם וזה יכול להיות מסיבות שונות.

לדוגמא, כלי נשק של חברת שמירה צריכים להשמר במקום נעול ומוגן.

כספות בבנק או בבית צריכות להשמר נעולות ומוגנות. אף אחד לא מעוניין שיפרצו אליו הביתה או למשרד ורובנו לא יוצאים בלי לנעול את הדלתות היטב. בכל סוג של מבנה ולכל צרך נדרש למצוא פתרונות אבטחה הכוללים התקנת צילינדרים לדלתות ולחלונות וכו' ולמצוא פתרונות נעילה נוספים.

מנעולן מכיר ויודע להתקין, לפרוץ ולהתאים סוגים שונים של מנעולים, מפתחות, ארוניות נעולות, מנעולים מגנטיים, מנעולים ביומטריים, מנעולים ומפתחות לרכב, מפתחות עם שלט רחוק, כספות למטרות שונות ועוד.

מנעולן יכול לבנות ולהתקין מנעולים אך גם לשבור או לפרוץ אותם. כדי לעשות עבודה מקצועית חייב המנעולן להכיר סוגים שונים ורבים של מנעולים ועל כן חשוב לבחור מנעולן מקצועי. במקרים מסויימים מנעולן יכול אף להציל חיים! אם קורה שננעלים ברכב או ננעלים בשעת שריפה או מצוקה אחרת בדירה, הגעה מהירה ושירות מהיר ומקצועי של מנעולן עשויים בהחלט להציל חיים.


מנעולן – לא רק לדלתות 

​​​​​​​

מנעול מתקשר לדלת אלא שמנעולן אינו רק מתעסק בדלתות, אלא שהן לרוב הקריאות הנפוצות לאיש המקצוע. מנעולן מוסמך יכול לפרוץ גם כספות על כל סוגיהם השונים, וכן רכבים וסוגי מנעולים שונים. כל אחד מהתחומים הללו דורש מיומנות גבוהה, ולכן יש לברר כי השירות של איש המקצוע נוגע גם בתחומים אלו. המכשור הנדרש שונה בין תחום לתחום, אך בכולם מומלץ בכל אופן לא לנסות בעצמיכם. הסיכוי לגרום לנזק גדול מהסיכוי להועיל, וגם אם תצליחו לפרוץ סביר להניח שתהליך השיקום יהיה יקר הרבה יותר מאשר פריצה של איש מקצוע.

המילה "מנעולן" מזכירה לכולנו אולי סרטי מתח, בה רואים שודדים פורצים אל הכספות מתחת לקרקע. המציאות רחוקה מאוד מסרטי המתח, ומנעולן הינו מקצוע בעל רישיון כבכל מקצוע אחר. בנוסף, מנעולן יידרש לרישיון של משטרת ישראל כדי לעסוק במלאכתו. כיום שקיימים סוגי דלתות ומנעולים שונים, יש לדרוש רמת מקצועיות גבוהה מאיש המקצוע, כזאת שתגרום הכי מעט נזק לדלת או למנעול, נזק שניתן יהיה לתקן, ועלות נמוכה. המקצועיות הגבוהה מתבטאת הן בהכרת עיצוב  המנעול הכולל את החומרים המרכיבים אותו, ואת הכרת עיצוב הדלת או הכספת שיאפשר פריצה קלה.


מנעולן שלנו הוא היתרון שלכם...  
   

מה תעשו אם ננעלתם מחוץ לבית או לעסק? האינסטינקט הראשוני הוא אולי להתקשר למשטרה או למכבי אש אבל ככל הנראה עדיף לקרוא למנעולן מקצועי לחילוץ. אם נתקעתם עם המפתח בתוך הרכב או הבית או איבדתם מפתח או שהמנעול התקלקל, המומחים שלנו יגיעו כדי לפרוץ לרכב, לבית, לפתוח קופסא או כספת שנתקעו. מנעולן מקצועי יתקן מנעולים או ישחזר מפתחות וכאשר לא ניתן לתקן אז יתאים מנעול איכותי ולהתקין אותו.

אצלנו כל מנעולן הרוויח את אמון הלקוחות באמצעות מתן שירות מקצועי, מהיר ואדיב ובתעריפים שווים לכל כיס. כאשר אתם נכנסים לבית שכור או קנוי, חדש או יד שניה, כנראה שיש כבר מנעול וכדי להיות בטוחים שאף אחד לא מחזיק בעותק מפתח ויוכל להכנס ללא כל בעיה, מומלץ לקרוא למנעולן להחלפת צילינדרים ולקבל סט מפתחות חדש. בבתי עסק רבים מחזיקים ציוד יקר או כסף וכיון שבבית העסק נמצאים עובדים ונכנסים עובדי ניקיון או לקוחות, מנהל בית העסק יכול לרצות לשמור את הציוד או הכסף בחדר נעול או בכספת מתאימה.

כיום, ישנם עשרות אנשי מקצוע ולכן יש לבחור איש מקצוע על פי כמה קריטריונים חשובים. ראשית, זמינות. מנעולן טוב יהיה זמין אליכם בכל שעה ובכל מקום. תכנון מקדים יאפשר לבחור איש מקצוע שיהיה סמוך לביתכם, כך שתוכלו לקרוא לו במקרה שהמפתח יישבר בתוך המנעול או שהמפתח לא יצליח להזיז את צירי הדלת ממקומם. שנית, מקצועיות. אמנם חשוב שאיש המקצוע יהיה זמין אליכם במהירות הרבה ביותר, אך יש לשים לב שזמינות אינה מדד לקריטריון אחר.

מנעולן לא מקצועי עלול לגרום לדלת שלך נזק, ועלות השיקום תהיה שווה הרבה יותר מאשר עלות התועלת במהירות הטיפול. חשוב מראש לברר על איש מקצוע זמין אך גם מקצועי, כאשר על הזמינות המיידית ניתן להקל, לעומת מקצועיות אשר בה לא ניתן להשתפר. מומלץ לברר על איש מקצוע - מקצועי אדיב וזמין, כך שברגע שתצטרכו לכך תדעו למי לפנות.

רבים רואים בכספת מקום לשמירת מסמכים המכילים סודות מקצועיים, מסמכים חשאיים כמו פרטים אישיים של עובדים או לקוחות, סודות אחרים – בכל מקרה כזה נוכל לספק לכם שירותי התקנת מנעולים וגם ידע לחלץ אתכם במקרה הצורך.להזמנת שירותי מנעולן חייגו 24 שעות: 050-8090038 

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון